Pečeme Vaše sny

DORTY

Dorty pečeme dle Vašich představ z přineseného návrhu nebo z naší nabídky. Objednávku stačí provést 5 dní předem v naší cukrárně a složit zálohu.

DORTY NA POČKÁNÍ

Každodenně nabízíme několik druhů dortů, které zdobíme na počkání. Naše cukrářství pružně reaguje na zvýšenou poptávku.

SVATEBNÍ DORTY

Svatební dort Vám upečeme dle Vašeho návrhu, představy, přání.  Poradíme Vám ve velikosti dortu dle počtu hostů, množství svatebního cukroví .... Vytvoříme Vám předem nezávazně kalkulaci.

ZÁKUSKY

Tradiční zákusky pečeme u nás každý den z kvalitních českých surovin.

Potřebujete mít připravené větší množství zákusků na zvláštní příležitost? Napište nám na cukrarna@sweetclub.cz , my Vám zašleme nabídku s cenami a vše si objednáte z pohodlí domova.

MINIZÁKUSKY

Naše minizákusky se výborně hodí na všechny Vaše oslavy: narozeniny, svatby, party, firemní večírky, …

Minimální počet v objednávce je 10 kusů od jednoho druhu.

Objednávka je nutná 5 dní předem se zálohou na prodejně nebo nám napište na cukrarna@sweetclub.cz, my Vám zašleme kalkulaci a objednávku s Vámi vyřídíme e-mailem.

NOVĚ MINIZÁKUSKY I V PRODEJI

Některé druhy minizákusků najdete teď u nás denně i běžně v prodeji. Můžete tak ochutnat u kávy více kousků svých oblíbených zákusků, nebo si vybrat z různých druhů do krabičky na oslavu či večírek.


VLČNOVSKÉ VDOLEČKY

Vlčnovské vdolečky si můžete vybrat makové, tvarohové nebo ořechové. Větší množství je nutné objednat 5 dní předem na prodejně se zálohou nebo nám napište na e-mail cukrarna@sweetclub.cz

V malém množství máme nyní denně v prodeji.

Naše cena 8,-Kč / ks

MARCIPÁN

Vyrábíme u nás marcipánovou hmotu bílou i barvenou - objednávka je nutná osobně na prodejně 2 dny předem se zálohou, nebo nám napište na e-mail cukrarna@sweetclub.cz

Zakoupit můžete i již hotové výrobky dle aktuální nabídky: zvířátka, srdíčka, růže, kytičky ...